iBOX STEP

Ostrovný-priestorový digestor

plazmový filter súčasťou dodávky digestora (v cene)

Model iBOX step patrí do koncepcie značky O+F A-Line s plazmovou technológiou recirkulácie odsávaného vzduchu, ktorá je v ponuke produktov ako štandardné riešenie možnosti odsávania do interiéru. Dizajn modelu iBOX step je formálna interpretácia úspešne zavedeného modelu digestora iBOX, s novo-usporiadanými zložkami: Motor ebm-EC s 820 m³ / h, LED svetlami, prirodzené odhlučnenie hrán sania (tlmenie zvuku odsávania po stranách digestora) a inovatívny plazmový recirkulačný filter.

Pri digestore iBOX step sú teda zrejmé detaily, ktoré vytvárajú rozdiel medzi oboma digestormi. Tento model je ideálny práve pre moderné stavby: energeticky-úsporných a nízkoenergetických domov, prípade domov s použitím rekuperačného systému: digestor iBOX step s použitím tejto technológie nemá na trhu konkurenciu.

iBOX step ostrovný digestor s rozmermi 130 x 70 cm, vyrobený z nerezovej ocele, s plazmovým recirkulačným filtrom PNF 220-1, so štrbinovým odsávaním v prednej časti filtračného povrchu, EC motorom a LED rozsah osvetlenia všetko v cene dodávky digestora.

Elektronické ovládanie s modrým digitálnym displejom, automatickou funkciou vypnutia, inovatívny 820 m³ / h ebm-EC motor. Štrbinový system odsávania je vyrobený z nerezovej ocele s použitím tlmiča hluku. Max. hlučnosť 54 dBA pri intenzívnom výkone sania (úroveň 4). Príkon 60 až 160 Wattov.

O + F A-Line Profesionálna technika:
kovové mriežky tukového filtra s doživotnou zárukou (až 12 vrstvový tukový filter)
sklopné štrbinové odsávanie s tlmičom hluku v prednej časti filtra

Osvetlenie:
6 x 4,5 W LED žiarovky

Montážne poradenstvo:
voliteľné – montážne tyčky s krytom z nerezovej ocele pre stropnú montáž digestora
max. kapacita miestnosti: 55 - 80 m³ (TIMER-dobeh 60 min.)

Model:
Ostrovný digestor iBOXstep, rozmery 130 x 70 cm:  
ELP 137iBS70-816

Príslušenstvo pre iBOXstep:
Nerezová lanká + vrchný kryt (na dopyt):  
ED-ropes CN Top
biela farba digestora podľa RAL vzorkovníka 9016:
AP-RAL LAG 

 

CENA od: 3 996 €

Viac informácii nájdete v cenníku.