• OUTLET


OUTLET

odsávače pár O+F A-Line

Aktuálny výpredaj odsávačov pár. Spotrebiče sú nové, nepoužívané. Záruka 2 roky. Výpredajové ceny platia do vypredania zásob.

 

- 40% DIGESTOR LINEA

výpredaj vystavenej vzorky zo showroomu

typ digestora: skrinkový
rozmer: 90 cm
odsávanie: recirkulácia s plazmovým filtrom - čistenie vzduchu pomocou modernej plazmovej technológie

Model LINEA je typ úzkeho a výkonného (vstavaného) odsávača pár, ktorý je ako stvorený pre súčasné riešenia kuchynských liniek. Svojim nenápadným a jednoduchým dizajnom sa štýlovo hodí do rustikálnej či modernej kuchyne. Coandov efekt vztlaku zabezpečuje nadštandardne účinné odsávanie pár z varenia. Ovládací panel je viditeľný z čelného pohľadu v ľahkom a pohodlnom dosahu obsluhy digestora. Model LINEA je vyrobený z kvalitnej nereze a zo spodnej strany skrinky, z pohľadu zdola vidieť nerezové telo digestora.

Rozmery digestora LINEA:
85 x 28 cm - zabudovanie do skrinky širokej 90 cm.
RECIRKULÁCIA / Plazmový filter - toto riešenie je mimoriadne vhodné pre domácnosti, kde nie je možné odsávať vzduch do exteriéru.

Čo je to plazmová technológia v digestore značky O+F A-Line?
Štandardné digestory ako ich poznáme, sú stroje pre úpravu vzduchu v priestoroch kuchyne, resp. kuchyne a s kuchyňou spojeného priestoru. Digestory s plazmovou technológiou pracujú ako „čistička“ (táto technológia je do dnes používaná v kozmických lodiach a vesmírnych staniciach), teda vzduch prefiltrovaný cez plazmový filter nie je len upravený, ale je vyčistený a vlhkosť  z varenia je značne znížená. Plazmovým čistením sa v interiéri zbavíte okrem zápachov, vôní, aj baktérií, zárodkov plesní a vírusov. Vhodné do moderných stavieb, nízkoenergetických a pasívnych domov.

Model LINEA je štandardne dodávaný s inovatívnym ebm-EC-motorom s výkonom 820 m³ / h s technológiou NR s redukovanou hlučnosťou. Pri najvyššom stupni prevádzky je tichosť chodu motora digestora len 54 dBA.

Skrinkový digestor LINEA má štrbinový systém odsávania, čo znamená zvýšený výkon odsávania odpadového vzduchu z varenia. LINEA sa ovláda elektronickým ovládaním na čelnej časti digestora s modrým digitálnym displejom. Model LINEA má aj modernú funkciu automatického vypnutia pri všetkých úrovniach, oneskorený dobeh prevádzky. LINEA má tie najkvalitnejšie tukové filtre s doživotnou zárukou (až 12 vrstvový tukový filter). Minimálna vzdialenosť od indukčnej varnej je 54 cm.

Osvetlenie:
2 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A

Poznámky:
Pri vhodnosti skrinky, dna skrinky, do ktorej má byť umiestnený odsávač pár LINEA sa s nami poraďte na dusan@urgela.sk.

objednávkový kód: LiP 90-816

Spotrebič je nový, neporušený, záruka 2 roky.


Katalógová cena: 3 702,00  €

ZĽAVA  40 %
Cena po zľave: 2 221,20  €