Predstavenie značky O+F A-Line

Nemecký výrobca odsávačov pár s využitím najnovšej technológie čistenia vzduchu pomocou plazmy v kuchynských digestoroch


Na úvod je potrebné uviesť, že všetky modely digestorov značky O+F A-Line je možné, samozrejme, primárne využívať s odťahom odpadového vzduchu do exteriéru. Avšak, voliteľnými zostavami sú ako štandardné filtrovanie v interiéri s použitím klasických uhlíkových filtrov, tak aj sofistikované a najmodernejšie riešenie interiérového čistenia odpadového vzduchu z varenia - a to s využitím plazmovej technológie.

Značka O + F A-Line spája funkčné a úhľadné domáce spotrebiče starého a nového sveta unikátnym spôsobom:

Dizajn je neoddeliteľnou súčasťou neopakovateľnej kolekcie domácich spotrebičov:

  • Unikátny spôsob zapustenej inštalácie, alebo systém „naložený‟ na  indukčnej varnej doske.
  • Odsávač pár s funkčnou vetracou technikou ako garancia dobrého prostredia - buď pre odsávanie vzduchu do exteriéru alebo recirkuláciu vzduchu s technológiou PlasmaNorm®.Individuálna vetracia technika - dizajnová rozmanitosť
Dokonca aj prvý nemecký sériový vstavaný digestor niesol značku O + F.
Zbierka sériových modelov bola kompletne prepracovaná a rozšírená o novinky, ktoré sú ešte presvedčivejšie kvôli ich silným bezhlučným motorom–umenie techniky–vyrobené značkou O + F.

Zákazková výroba digestorov a externých ventilačných jednotiek (zariadení) umožňujú detailné prispôsobenie a profesionálne plánovanie - vrátane plánovania voľnosti.

Dobrá vetracia technika je vždy individuálna, a preto využitie v miestnosti  je orientované tak, aby nevytváralo priestor vysokej hlučnosti pre sériovú výrobu. Vonkajšie externé motorové jednotky s výkonom až 1 900 m³ / h sú dostupné v závislosti od požiadaviek pre všetky digestory.


Dvojročná záruka – je samozrejmosťou a  v prípade, že služba servisu je potrebná, ďalšie náhradné diely budú na ďalšie 3 roky bez poplatku. Hovoríme teda o 5 ročnej záruke k digestorom O+F A-Line. Dvanásť vrstvová kovová mriežka tukových filtrov má dokonca záruku celej životnosti digestora a v prípade potreby bude vymenená zdarma, ak sa tukový filter používal správnym spôsobom.


Priemyselná kvalita – vyrobené v Nemecku
O + F A-Line je popredná, stredne-veľká spoločnosť. Všetky odsávače pár a vonkajšie vetracie jednotky sú vyvinuté a postavené vo fabrike Menden (Sauerland) v Nemecku.
Dokončovací proces CAD / CAM umožňuje flexibilitu a precíznosť do najmenšieho detailu. Zváranie a opracovanie digestora frézovaním je stále výrobným procesom „made in Germany‟ a len ľudské oko, ako kontrolný prvok, dokončuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu, čo vám zaručí radosť zo spotrebiča po celý život.


O + F A-Line - individuálna vetracia technika
Varenie s olivovým olejom
Varenie s olivovým olejom sa stalo samozrejmosťou a stredomorský prvok nájdeme aj v kuchyniach na sever od Álp. Pri zdravom varení s olivovým olejom sa vyparujú zvlášť malé aerosóly - plávajúce častice, ktoré sa skladajú prevažne z vody a olivového oleja. Nižšie filtračné systémy sotva dokážu spracovať tieto častice a olejové zvyšky sa tak usadia v digestore, v recirkuláčnom filtri, vo vzduchovom potrubí alebo na stene kuchyne. O + F A-Line používa výhradne 12-vrstvové kovové mriežky tukových filtrov, ktoré sú určené predovšetkým pre varenie s olivovým olejom - pôžitok bez výčitiek svedomia.O + F A-Line - plazmový recirkulačný systém
O + F A-Line je celosvetovo jediným výrobcom digestorov s použitím priekopníckej technológie, ktorej základy boli vyvinuté v ústave pre plazmové vedy a techniky na univerzite Greifswald.

Elektrické pole stimuluje pachové molekuly k oxidácii a pachy sú už viditeľné. Táto výnimočná technika je k dispozícii pre všetky digestory značky O + F A-Line a poskytuje výborné riešenie pre problémy najmä v nízkoenergetických domoch, ale aj na všetky účely, kde nie je možné dosiahnuť odstránenie pachov bežným spôsobom, ako aj pre byty, či domy, kde nie je možné odvádzať vzduch do exteréru.

Predstavenie nemeckej značky O+F A-Line