• Predstavenie značky O+F A-Line

PREDSTAVENIE ZNAČKY O+F A-LINE

Nemecký výrobca odsávačov pár ponúka mimoriadne technológiu čistenia vzduchu pomocou plazmy v kuchynských digestoroch

Nemecký výrobca O+F A-Line je známy hlavne v Západnej Európe najmä svojou technologickou vyspelosťou. Mimoriadna značka vyrába mimoriadne stroje do domácností. Takmer všetky modely kuchynských digestorov značky O+F A-Line je možné mať na prevádzku externého odťahu, čiže výpary z varenia odchádzajú potrubím von z domu, von z bytu do exteriéru.

Avšak, odsávače pár nemeckej značky O+F A-Line ponúkajú aj iné, sofistikované riešenie odsávania. Najmodernejšia technológia interiérového čistenia odpadového vzduchu z varenia využíva plazmové čistenie vzduchu, teda využíva plazmové filtre. Toto riešenie čistenia vzduchu je mimoriadne vhodné pre dnešné náročné technologické požiadavky na moderné stavby domov.
 

Značka O + F A-Line spája dizajn a funkčnosť digestorov pre bežné domácnosti unikátnym spôsobom.

Dizajn je neoddeliteľnou súčasťou produkcie domácich spotrebičov. V produktovom rade digestorov nájdete rôzne modely. Každý si môže vybrať ten svoj, či už s modernejším alebo klasickejším dizajnom.

Funkčnosť digestorov značky O + F A-Line je zabezpečená tichými kvalitnými motormi. Tukové filtre používané v týchto odsávačoch pár sú až 12-vrstvové a majú doživotnú záruku. Nerez použitá na výrobu digestorov je kvalitná a dobre čistiteľná. Odsávače pár s funkčnou odsávacou technikou využívajú technológiou PlasmaNorm®.

Dokonca aj prvý nemecký sériový vstavaný digestor niesol značku O + F. Zbierka sériových modelov bola kompletne prepracovaná a rozšírená o novinky, ktoré sú ešte presvedčivejšie kvôli ich silným bezhlučným motorom.

Zákazková výroba digestorov a externých motorových jednotiek (externých motorov) umožňujú detailné prispôsobenie a profesionálne plánovanie. Dobrá odsávacia technika digestorov je vždy individuálne prispôsobená každému zákazníkovi, podľa priestoru a možností danej stavby. Odsávanie je vždy volené tak, aby bolo dostatočne výkonné a málo hlučné. Vonkajšie externé motorové jednotky s výkonom až 1 900 m³ / h sú dostupné v závislosti od individuálnych požiadaviek pre všetky digestory.

Záruka na digestory O + F A-Line je štandardná, dvojročná. V prípade potreby servisu alebo ďalších doplnkových dielov, či iného príslušenstva, nás kontaktujte.


Priemyselná kvalita – vyrobené v Nemecku
O + F A-Line je popredná nemecká stredne-veľká spoločnosť. Všetky odsávače pár a externé motorové jednotky sú vyvinuté a vyrobené vo fabrike Menden (Sauerland) v Nemecku.

Dokončovací proces CAD / CAM umožňuje flexibilitu a precíznosť do najmenšieho detailu. Zváranie a opracovanie digestora frézovaním je stále výrobným procesom „made in Germany‟ a len ľudské oko, ako kontrolný prvok, dokončuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu, čo vám zaručí radosť zo spotrebiča po celý život.


Kvalitné odsávanie aj pri varení s olivovým olejom
Varenie s olivovým olejom sa stalo samozrejmosťou a stredomorský prvok nájdeme aj v kuchyniach na sever od Álp. Pri zdravom varení s olivovým olejom sa vyparujú zvlášť malé aerosóly - plávajúce častice, ktoré sa skladajú prevažne z vody a olivového oleja. Nižšie filtračné systémy (slabé tukové filtre) sotva dokážu spracovať tieto častice a olejové zvyšky sa tak usadia v digestore, prípadne preniknú do motora, alebo v recirkulačnom filtri, vo vzduchovom potrubí, na kuchynskom nábytku alebo na stene kuchyne. O + F A-Line používa výhradne 12-vrstvové kovové mriežky tukových filtrov, ktoré sú určené predovšetkým pre varenie s olivovým olejom - pôžitok bez výčitiek svedomia. Tieto kvalitné filtre zachytávajú tuky tým najlepším spôsobom. Treba ich však pravidelne čistiť, v závislosti od varenia, najmä od vyprážania apod.


Plazmový recirkulačný systém, čistenie vzduchu plazmovým filtrom
O + F A-Line je celosvetovo jediným výrobcom digestorov s použitím priekopníckej technológie, ktorej základy boli vyvinuté v ústave pre Plazmové vedy a techniky na univerzite Greifswald.

Elektrické pole stimuluje pachové molekuly k oxidácii a pachy sú už viditeľné. Táto výnimočná technika čistenia vzduchu je k dispozícii pre všetky digestory značky O + F A-Line a poskytuje výborné riešenie pre problémy najmä v nízkoenergetických domoch, domoch s rekuperáciou pasívnych domoch, ale aj na všetky účely, kde nie je možné dosiahnuť odstránenie pachov z varenia bežným spôsobom, čiže aj tam, kde nie je možné odsávať vzduch do exteriéru. Plazmové čistenie vzduchu veľmi dobre a kvalitne nahrádza odsávanie do exteriéru. Viac sa dozviete v časti o plazmovom čistení vzduchu, ktoré využíva plazmové filtre.

Predstavenie nemeckej značky O+F A-Line