LINEA

skrinkový digestor (zabudovaný v hornej skrinke)

Model LINEA je typ úzkeho a výkonného (vstavaného) odsávača pár, ktorý je ako stvorený pre súčasné riešenia kuchynských liniek. Svojim nenápadným a jednoduchým dizajnom sa štýlovo hodí do rustikálnej či modernej kuchyne.

Coandov efekt vztlaku zabezpečuje nadštandardne účinné odsávanie pár z varenia. Ovládací panel je viditeľný z čelného pohľadu v ľahkom a pohodlnom dosahu obsluhy digestora. Model LINEA je vyrobený z kvalitnej nereze a zo spodnej strany skrinky, z pohľadu zdola vidieť nerezové telo digestora.

Rozmery digestora LINEA:
85 x 28 cm - zabudovanie do skrinky širokej 90 cm.

Model LINEA je prispôsobiteľný digestor, pretože je možné ho objednať bez motora – s prípravou na externý motor. S výberom externého motora vám radi poradíme, obráťte sa na nás. LINEA môže byť s motorom a pracovať na externý odťah alebo recirkulačný režim s uhlíkovým filtrom. Ďalšia možnosť je objednať tento skrinkový model LINEA s plazmovým filtrom a motorom. Toto riešenie je mimoriadne vhodné pre domácnosti, kde nie je možné odsávať vzduch do exteriéru.

Model LINEA je štandardne dodávaný s inovatívnym ebm-EC-motorom s výkonom 820 m³ / h s technológiou NR s redukovanou hlučnosťou. Pri najvyššom stupni prevádzky je tichosť chodu motora digestora len 54 dBA.

Skrinkový digestor LINEA má štrbinový systém odsávania, čo znamená zvýšený výkon odsávania odpadového vzduchu z varenia.

LINEA sa ovláda elektronickým ovládaním na čelnej časti digestora s modrým digitálnym displejom.

Model LINEA má aj modernú funkciu automatického vypnutia pri všetkých úrovniach, oneskorený dobeh prevádzky.

LINEA má tie najkvalitnejšie tukové filtre s doživotnou zárukou (až 12 vrstvový tukový filter).

Minimálna vzdialenosť od indukčnej varnej je 54 cm.

Osvetlenie:
2 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A

Poznámky:
Externý motor sa objednáva samostatne podľa výberu v závislosti od individuálnych požiadaviek. Pri výbere vhodného typu externého motora vám radi poradíme, viac na → dusan@urgela.sk .

Pri vhodnosti skrinky, dna skrinky, do ktorej má byť umiestnený odsávač pár LINEA sa s nami poraďte na dusan@urgela.sk.

Modely:
Digestor LINEA s motorom:
Li 90-816
Digestor LINEA bez motora:
LiG 90-816
Digestor LINEA s motorom a plazmovým filtrom:
LiP 90-816