WING

skrinkový digestor (zabudovaný v hornej skrinke)

WING je jednoduchý model skrinkového odsávača pár so skleneným výklopným panelom. Nový model zabudovateľného digestora do nábytku je dostupný v dvoch šírkach. Ide o moderný skrinkový odsávač pár s moderným výkonným motorom.

Dizajn dotvára sklenený panel z číreho skla. Sklenený panel je možné vyklápať a pri vypnutom digestore môže byť úplne zaklopený pod dnom skrinky. Ovládanie modelu WING je komfortné, dotykové a je umiestnené v strednej časti tohto výklopného panela. Inak je odsávač pár nenápadný a prispôsobuje sa štýlu kuchyne.

Model WING  sa objednáva štandardne s motorom na externý odťah. K externej prevádzke je možné objednať aj príslušenstvo a potrubia pre potrubný systém na odsávanie vzduchu smerom von - do exteriéru.

K digestoru WING je možné na požiadavku doobjednať aj plazmový recirkulačný filter. Plazmové čistenie vzduchu je moderná technológia s nadčasovými plazmovými filtrami od značky O+F A-Line. Plazmové filtre čistia vzduch od spór, zárodkov plesní aj od vírusov. Mimoriadne vhodné riešenie filtrácie vzduchu z varenia, recirkulácie vzduchu, pre moderné nízkoenergetické domy, domy s rekuperáciou a súčasné pasívne stavby.

Rozmery digestora WING:
56 x 29 cm - zabudovanie do skrinky širokej 60 cm.
85 x 29 cm - zabudovanie do skrinky širokej 90 cm.

Model WING je štandardne dodávaný s ebm-EC-motorom s výkonom 800 m³ / h. Pri najvyššom stupni prevádzky je hlučnosť chodu motora digestora 69 dBA.

WING disponuje funkciou automatického vypnutia pri všetkých úrovniach, oneskorený dobeh prevádzky.

Kvalitné tukové filtre s doživotnou zárukou (až 12 vrstvový tukový filter) sú samozrejmosťou.

Minimálna vzdialenosť od indukčnej varnej je 54 cm.

Osvetlenie:
Varnú zónu osvetľuje LED pás umiestnený dole v zadnej časti digestora WING (pri stene).
1 x 10,5 W LED pás

Poznámky:
Plazmový filter sa objednáva samostatne.

Pri vhodnosti skrinky, dna skrinky, do ktorej má byť umiestnený odsávač pár WING sa s nami poraďte na dusan@urgela.sk.

Modely:
Digestor WING:
šírka 56 cm: W 60-880 CNG
šírka 85 cm: W 90-880 CNG