Digestory zabudovateľné do pracovnej dosky

Značka O+F A-Line vyrába predovšetkým odsávače pár, ktoré môžu filtrovaný vzduch odsávať smerom do pracovnej dosky nadol. Tieto typy digestorov môžu odsávať vzduch do exteriéru, môžu vzduch odsávať aj do interiéru - na recirkulačný režim s použitím uhlíkových filtrov, alebo môžu odsávať vzduch do interiéru - na recirkulačný režim s použitím plazmovej jednotky určenej obzvlášť pre pasívne, nízkoenergetické domy a domy využívajúce rekuperačné systémy. Práve vďaka nadčasovej plazmovej technológii takéto digestory vyčistia vzduch od všetkých nežiadúcich nečistôt.

Do tejto skupiny odsávačov pár patria modely: INTEGRAL IG 90-100, INTEGRAL IG 9054-200, INTEGRAL IG 95PRO-100 a INTEGRAL IG 80-100, ktoré sú súčasťou veľkoplošnej indukčnej varnej dosky.

Patrí sem aj model: URS, ktorý je špecifický tým, že sa dá objednať samostatne, alebo si k nemu môžete dokupovať rozličné typy varných plôch, podľa individuálnej potreby, napríklad: indukčné varné dosky, tepanovú varnú dosku - Teppan Yaki, alebo Wok - indukčnú varnú dosku určenú najmä na väčšie panvice s okrúhlym dnom - ázijská kuchyňa.