LUNA CIELO

Stropný digestor

Bledý model LUNA CIELO je nádherný stropný odsávač pár od značky O+F A-Line. Elegantný minimalistický digestor s panelom z bieleho mliečneho skla. Odsávač pár pracuje systémom štrbinového odsávania odpadového vzduchu z varenia, výkonnejšie odsávanie vzduchu. Za štrbinovým systémom odsávania sa nachádza priestor pre zachytenie pary zvarenia.

Tichý model s rôznymi možnosťami externých motorových jednotiek. Možná prevádzka na externý odťah alebo na recirkulačný, filtračný režim s použitím plazmového filtra. Pri výbere typu prevádzky, ako aj pri výbere motora k digestoru vám radi poradíme. Motor sa objednáva samostatne v závislosti od potrebného výkonu k danému priestoru.

Za plochou panela sa nachádzajú tukové filtre digestora, 2 kovové mriežky tukového filtra s doživotnou zárukou (až 12 vrstvový tukový filter).

Zabudovateľný stropný digestor LUNA CIELO je ponúkaný v dvoch rôznych rozmeroch:
90 x 60 cm / 120 x 60 cm .

Odsávač pár sa ovláda diaľkovým ovládaním. Elektronické ovládanie s modrým digitálnym displejom je umiestnené na okraji rámu digestora. Disponuje aj funkciou automatického vypnutia prevádzky (oneskorené vypnutie chodu digestora).

Pripojenie značkového odťahového potrubného systému Naber COMPAIR®flow NW 150 uprostred hornej časti.

Odsávač pár LUNA CIELO je dostupný aj v bielom prevedení. Podľa vzorkovníka RAL: biela farba RAL 9016.

Osvetlenie:
4 x 3 W LED žiarovky

LUNA CIELO je priestorovo-nenáročný odsávač pár pre rozsah až do 90 cm šírky varnej zóny pri maximálnej vzdialenosti 160 cm od varnej dosky. Ideálny typ odsávača pri nástenných riešeniach alebo vareniach umiestených na ostrove (resp. polostrove).

Je namontovaný na strop, do podhľadu (sadrokartón a pod.) žiadne viditeľné montážne prvky. Minimálna inštalačná výška digestora (medzi pevným stropom a podhľadom) je 180 mm, plus potrubie pre odsávanie vzduchu do exteriéru.

Poznámky:
Stropný digestor LUNA CIELO je dodávaný s prípravou na externý motor. Externý motor sa objednáva samostatne podľa výberu v závislosti od individuálnych požiadaviek, pri výbere vhodného typu externého motora ako aj potrubného systému vám poradíme, viac na → dusan@urgela.sk .

Model:
Digestor LUNA CIELO:
rozmery   90 x 60 cm: LAG 90LU60-816
rozmery 120 x 60 cm: LAG 120LU60-816

Príslušenstvo pre LUNA CIELO: 
biela farba digestora podľa RAL vzorkovníka 9016:
AP-RAL LAG biela 9016