PAX

Stropný digestor

Elegantný model PAX. Nový prerobený dizajn stropného odsávača pár značky O + F A-Line kombinuje všetky superlatívy do jedinečného varného centra: dokonca aj s veľkou sacou plochou je výška zabudovania (vrátane spojovacej cesty odpadového vzduchu) len 155 mm. Mimoriadny jednoduchý dizajn digestora podporuje holistický koncept architektúry miestnosti a do kuchyne vnáša vznešenú eleganciu. 

Motor k digestoru sa objednáva samostatne v závislosti od individuálnych potrieb.

Kuchynský digestor PAX zabudovaný do stropu z nerezovej ocele je v ponuke v dvoch rozmeroch: 
120 x 60 cm / 160 x 83 cm .

Stropný odsávač pár PAX s využitím externých motorových jednotiek rôznych druhov sa presne prispôsobí náročným požiadavkám vášho priestoru. Je ho možné kombinovať so všetkými vonkajšími externými motormi.  Pri výbere motora sa na nás obráťte, poradíme vám, viac na → dusan@urgela.sk .

Otočný element štrbinového odsávania je vyrobený z nerezovej ocele s tlmičom hluku.

PAX  má k dispozícii: 4 kovové tukové filtre s doživotnou zárukou, štrbinový systém pre rýchle prúdenie/odsávanie vzduchu a mimoriadny odparovací priestor za okrajom sania.

Zabudovanie v strope vo výške 155 mm pre pripojenie vľavo, vpravo, vzadu alebo vpredu.  Pevné pripevnenie k stropu. Žiadne viditeľné montážne prvky. K systémom zberníc, externé ovládanie rýchlosti bez elektroniky.

Model PAX je bezbariérový digestor, ktorý nijakým spôsobom neprekáža a je vhodný pre varné dosky tých najväčších rozmerov. Ovláda sa diaľkovým ovládačom.  Maximálna vzdialenosť varnej dosky od digestora je 160 cm.

Prúdenie odpadového vzduchu možné do všetkých strán s Naber Compare-flow 150.

Odsávač pár môže pracovať na externý odťah ku ktorému budete potrebovať správny potrubný systém, ktorý vám dodáme podľa individuálnych požiadavke. Možná je aj recirkulačná prevádzka s plazmovým recirkulačným filtrom.

Odsávač pár PAX je dostupný aj v bielom prevedení. Podľa vzorkovníka RAL: biela farba RAL 9016.

Osvetlenie:
rozmery 120 x 60 cm:
3 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A
rozmery 160 x 83 cm:
4 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A

Poznámky:
Digestor je dodávaný s prípravou na externý motor, výber motora voliteľný, objednáva sa zvlášť.

Modely:
Digestor PAX:
rozmery 120 x 60 cm: LAG PAX 12260-816 CN
rozmery 160 x 83 cm: LAG PAX 16180-816 CN

Príslušenstvo pre PAX: 

biela farba digestora podľa RAL vzorkovníka 9016:
AP-RAL LAG biela 9016