SUN

Stropný digestor

Odsávač pár model SUN je jedným z najzaujímavejších digestorov značky O+F A-Line. Mimoriadny je najmä kvôli osvetleniu, ktoré je možné nastaviť podľa svojich preferencii. SUN môže pracovať na externý odťah aj na recirkulačný režim.

Krásny dizajnový digestor SUN s veľkým LED svetlom je vhodný do väčších či menších priestorov s jedinečnou možnosťou stmievateľného LED svetla, ktoré si nastavíte presne podľa svojich individuálnych potrieb. Nastavenie je jednoduché a ovláda sa na diaľkovom ovládači.

SUN je stropný digestor, ktorý vám z hľadiska priestoru nebude nijakým spôsobom prekážať.

Štrbinový systém odsávania so zvýšeným výkonom sania. 

Digestor sa ovláda pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou dodania.

Odsávač pár SUN je kombinovateľný s externými odsávacími motorovými jednotkami, pr výbere ktorých vám poradíme. Rôzne možnosti motorov podľa umiestnenia a výkonu.

Výška spotrebiča zabudovaného do stropu je minimálne 180 mm, na čo treba pri montáži zvlášť myslieť, rovnako aj na výšku potrubného systému či výšku motora digestora.

Kuchynský odsávač pár SUN do domácnosti zabudovaný do stropu z nehrdzavejúcej ocele so spodnou časťou z bieleho skla je dodávaný bez motora. Motor sa objednáva samostatne podľa individuálneho výberu.

Odsávač pár SUN je dodávaný v dvoch rôznych rozmeroch:
90 x 60 cm / 120 x 50 cm.

Osvetlenie:
LED panel 1 x 49 W, 3 000 K, energetická účinnosť triedy: A
unikátne stmievateľné LED svetlo nastaviteľné podľa potrieb diaľkovým ovládaním

Prevádzka digestora je možná aj na filtračný režim s plazmovým filtrom, ktorá je mimoriadne vhodná najmä do nízkoenergetických domov, pasívnych domov a stavieb s rekuperáciou.

Pri montáži treba myslieť na maximálnu vzdialenosť od varnej dosky 160 cm.

Poznámky:
Digestor SUN je dodávaný s prípravou na externý motor, externý motor sa objednáva samostatne. Pri výbere vhodného typu externého motora ako aj ďalšieho príslušenstva vám radi poradíme, viac na → dusan@urgela.sk .

Modely:
Digestor SUN:
rozmery   90 x 60 cm: LAG 90SU60-816
rozmery 120 x 50 cm: LAG 120SU50-816