INTEGRAL I 80M - 500 BM

Indukčná varná doska s integrovaným digestorom

odsávanie nadol, so skleneným krytom, motor v cene

Model digestora INTEGRAL I 80M-500 BM patrí do úspešnej kompaktnej triedy odsávačov pár O+F A-Line s odsávaním do pracovnej dosky. INTEGRAL I 80M-500 BM zastupuje komplexný spotrebič, v ktorom sa spája indukčná varná doska a digestor. Tento model má už z výroby integrovaný kvalitný a tichý ebm-EC motor s výkonom odsávania 570 m³ / h.

Spotrebič pozostáva zo 4 varných zón rozdelených 2 vľavo a 2 vpravo, v strede medzi nimi sa nachádza priestor pre odsávanie pár. Indukčná varná doska je zo skla. Odsávač pár je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Na rozdiel od mnohých iných, komerčne dostupných digestorov podobného typu, je spotrebič značky O+F A-Line vyrobený výhradne z tých najkvalitnejších materiálov. Počas každodenného používania necítiť z odsávača žiadny zápach, a to hlavne vďaka použitým prvotriednym materiálom ako je nehrdzavejúca oceľ.

Rozmery:
80 x 52 cm

Motor:
Uprostred sa nachádza digestor typu URS – je kompletne vyrobený z nehrdzavejúcej chróm-niklovej ocele ST.4301 s motorom ebm-EC s výkonom 570 m³ / h . Odsávač pár disponuje viacerými úrovňami výkonu. Rovnako tak má aj silný stupeň odsávania v prípade prihorenia pokrmu alebo iného silného zápachu. Funkcia Automatické vypnutie (9 alebo 59 minút) je samozrejmosťou.

Recirkulačný režim aj externý odťah:
INTEGRAL I 80M-500 BM môže pracovať na recirkulačný režim s plazmovým filtrom aj na externý odťah. Pri voľbe na externý odťah je predpripravené pripojenie pre ploché potrubie Naber Compare®flow 150 .

Tukový filter najvyššej kvality:
Kovový tukový filter so zárukou životnosti, stupeň účinnosti A. Mimoriadna kvalita filtra až 12 vrstiev, ktoré perfektne zachytia mastnotu z varenia pred vnikom do motora. Pred vstupom do motora pri tukovom filtri sa nachádza kondenzačná vaňa z nehrdzavejúcej ocele, kde je možné jednoduché čistenie, napríklad aj pri vykypení. Kryt na odsávač v strednej časti je vyrobený z čierneho keramického skla – z rovnakého ako je aj indukčná varná doska. Funkcia nasýtenia mastnoty filtrom signalizuje na displeji na vyčistenie filtra.

Ovládanie:
Dotykom prsta, v strede indukčnej varnej dosky – pred odsávačom pár, ovládanie pre indukčné varné zóny a aj pre digestor.

Funkcie indukčnej varnej dosky:
Indukčná varná doska v čiernom efektnom dizajne je bez akýchkoľvek dekorácii. Na každej strane má po 6 malých bodiek, ktoré vyznačujú varné zóny. Plne vybavené 4 indukčnými varnými zónami 22 x 19 cm (1 zóna 2,1 kW). Moderná indukčná varná doska poskytuje rôzne komfortné funkcie ako napríklad premostenie dvoch a dvoch varných zón do jednej väčšej varnej zóny.
2 varné zóny vľavo / premostením vzniká = 1 veľká ľavá varná zóna (3,7 kW)
2 varné zóny vpravo / premostením vzniká = 1 veľká pravá varná zóna (3,7 kW)
Ďalšie funkcie: dusenie (96 ° C), udržiavanie teploty (70 ° C),  tavenie/topenie (42 ° C), čiastočne uvariť, detská poistka, ukazovateľ zostatkového tepla, bezpečnostné vypnutie.

Hodnoty pripojenia spotrebiča:
Napätie AC 230V / 3NAC 400 V.
Maximálny príkon indukčnej varnej dosky 7,4 kW.
Výkonový odsávač pár max. 170 Watt.
Celková hodnota pripojenia 7,6 kW.

Poznámky:
Montáž možná: do roviny - vložená montáž alebo naložená montáž.
Otvory pre výrez na vrchu pracovnej dosky: 780 x 500 mm.
Výrezové rozmery pre zapustenú montáž: 804 x 524 mm.
Odvod vzduchu smerom dole do digestora a potom dozadu.
Pri recirkulačnom režime otvor na prečistený vzduch plochy 600 cm² (odvetrávacia mriežka).
Stupeň energetickej účinnosti A + v prevádzke sna recirkulačný režim.
Kondenzačná vaňa na dne musí zostať vždy prístupná.
8-úrovňová elektronický plus výkon / maximálna intenzívna úroveň (74,9 dBA)
Plazmový filter sa objednáva zvlášť.

Modely:
Digestor s motorom:
INTEGRAL I 80M-500 BM