INTEGRAL IG 90-200

Indukčná varná doska s integrovaným digestorom

odsávanie nadol, Slide ovládanie, motor sa objednáva zvlášť

Čistá elegancia je synonymum pre digestor INTEGRAL IG 90-200, ktorý v sebe spája indukčný varný panel s odsávačom pár. Zabudovateľný model do pracovnej dosky INTEGRAL IG 90-200 predstavuje kombináciu štyroch výkonných indukčných varných zón s mimoriadne silným odsávačom pár URS (odsávanie do pracovnej dosky) do jediného celku.

Koncept plne integrovaného odsávača pár s odťahom odpadového vzduchu z varenia smerom dolu je mimoriadne obľúbené riešenie v súčasnosti. Model INTEGRAL IG 90-200 ponúka mimoriadne veľké a výkonné až 12-vrstvové kovové tukové filtre s doživotnou zárukou.

Odsávač pár INTEGRAL IG 90-200 môže pracovať na externý odťah alebo na recirkulačný režim s využitím plazmového filtra.

K modelu INTEGRAL IG 90-200  je dostupná veľká škála externých motorov, ktoré je možné dopojiť nielen na trase potrubia, v sokli kuchynskej linky, ale môžu byť umiestnené aj v exteriéri, napríklad na fasáde domu, či na streche. Pri výbere externého motora k modelu INTEGRAL IG 90-200 sa s nami poraďte. Možné objednanie aj potrubného systému pre správne dopojenie vzduchotechniky k tomuto digestoru.

Ovládanie pomocou dotykového posúvania jedným prstom (Slide ovládanie) - pre každú varnú plochu zvlášť. Jednoduché ovládanie na varnej doske nielen pre 4 varné zóny, ale aj pre digestor, ktorý sa nachádza v strede. Ovládanie jednotlivých výkonových stupňov digestora (odsávacej jednotky) je umiestnené na ľavej časti centrálneho odsávača. Samozrejme, s digitálnym displejom. Na pravej strane sú umiestnené ďalšie dve funkcie: automatické napočítavanie času varenia a kuchynský časovač.

Mnohé funkcie indukčného varného panela, ako sú napríklad: Booster (aktuálne rýchle zvýšenie výkonu varnej zóny), automatická funkcia:  nedovariť/čiastočne uvariť, či ukazovateľ zostatkového tepla a ďalšie robia z tohto spotrebiča dokonalého pomocníka pri varení.

Model INTEGRAL IG 90-200 môže byť inštalovaný buď ako zapustený, alebo prekrývajúci pracovnú dosku. K digestoru je čierny sklenený kryt. Kryt sa ukladá na digestor v prípade, že je vypnutý.

Dostupné rozmery INTEGRAL IG 90-200: 
90 cm x 58 cm  

Rôzne funkcie indukčnej varnej dosky ako napríklad:
Topenie
Pauza
Zohrievanie
Znova zapnúť
Tlenie
Zámok
Booster
Detská poistka
Funkcia Premostenia dvoch varných zón do jednej
Displej zostatkového tepla
Časovač
Nedovariť
Funkcia dovarenia 9/59 min.

Hodnoty pripojenia spotrebiča:
Napätie: AC 230V / 3NAC 400V
Príkon indukčnej varnej dosky: 7,4 kW
Príkon odsávača pár: podľa vybratého externého motora (cca 200 až 300 W)
Inštalácia spotrebiča: naložená/vložená
Rozmery pre výrez do pracovnej dosky: 880 x 560 mm

Poznámky:
K modelu INTEGRAL IG 90-200 sa motor a plazmový filter objednáva zvlášť.

Modely:
Digestor s pravým výduchom:
INTEGRAL IG 90-200 

Digestor s ľavým výduchom:
INTEGRAL IG 90-111

Kóty k odsávaču pár

INTEGRAL IG 90-100 kóty