INTEGRAL IG 80-500 BM Black Magic

Indukčná varná doska s integrovaným digestorom

odsávanie nadol, so skleneným krytom, motor sa objednáva zvlášť

Nový model kompaktnej triedy INTEGRAL s rozmermi 80 x 52 cm značky O + F A-Line a prvým spotrebičom v triede Black Magic Design. Kompaktný model ponúka spojenie odsávača pár (v strede - nerezový) a indukčnej varnej dosky (vpravo a vľavo z čierneho odolného skla).

Odsávač pár a varná doska sú oddelené od motora, a preto je tento model tichší ako ostatné spotrebiče. Vďaka unikátnej konštrukčnej polohe spínania – detekovania kuchynského riadu (zľava doprava a opačne) je možné tento kontakt s riadom vykonať bez akejkoľvek bariéry.

Vstavaný odsávač pár je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a na rozdiel od plastových jednotiek, nebude do seba absorbovať pachy z varenia. Kvalitná nehrdzavejúca oceľ je všeobecne vynikajúci materiál, a hlavne vďaka antibakteriálnym vlastnostiam je práve pre toto využitie dokonale vhodná.

Možnosti prietoku, odsávania vzduchu a nastavenia potrubného systému pre externý odťah, alebo uspôsobenie pre recirkulačný režim, sú takmer neobmedzené. Dostupné sú viaceré možnosti externých motorov, pri voľbe ktorých vám poradíme.

Recirkulačný režim je možný s uhlíkovými filtrami aj s plazmovými filtrami a aj s motorom s plazmovým filtrom GEP 146-101, s podstavcom, s externým motorom do sokla, s externým motorom na vonkajšiu stenu domu, či s externým priebehovým motorom.

Špičkové technológie v kompaktnej triede umožňujú inovatívne ovládacie prvky. Ovládanie jednotlivých zobrazení úrovne pre každú varnú zónu umožňuje pohodlné ovládanie varných zón a odsávača pár priamo z varnej dosky.

Dodatočné funkcie varnej dosky sú ľahko nastaviteľné, výkonnostná úroveň, Booster, varenie (94 ° C), udržiavanie teploty (70 ° C) a tavenie (42 ° C) pre každú varnú zónu, ako aj funkciu Premostenia – spojenie dvoch varných zón do jednej väčšej varnej zóny.

Všetky varné zóny sú v rozmere 22 x 19 cm a sú vybavené silnou indukciou s výkonom 2,1 kW pri výkonoch 3,7 kW. Obe varné zóny na každej strane odsávača sú premostiteľné (funkcia Premostenie), čím sú ideálne na prípravu jedál s väčším riadom, napríklad aj s panvicou Plancha, ktorú je možné dodatočne objednať jedine u značky  O+F A-Line.

Odsávač pár je ovládaný priamo na varnej doske dotykom, má 4 výkonnostné úrovne, samozrejme s automatickým vypínaním.

Vývod odsávania vzduchu smerom doprava.

Spojenie indukcie a digestora
Sklokeramická indukčná varná doska Black Magic (elegantná, minimalistická, bez dekorácie, indikácia na varné zóny s 6 bodmi na každej strane) so 4 varnými zónami a integrovaným odsávačom pár URS (v strede), z výroby prednastavené bez motora. Spotrebič je prispôsobený pre externé motory, ktoré sa volia podľa individuálnych požiadaviek zákazníka, vždy len od značky O+F A-Line.

Posúvacie ovládanie – SLIDE ovládanie (posúvanie dotykom prsta) je na prednej strane pre všetky 4 zóny indukčnej varnej dosky a tiež pre odsávač pár.

Odsávač pár môže pracovať na externý odťah (vývod odpadového vzduchu von z bytu, domu) alebo na filtračný (recirkulačný) režim aj s pomocou plazmového filtra – vhodné najmä do nízkoenergetických a pasívnych domov, domov s rekuperáciou. Spotrebič je predpripravený na pripojenie pre plochý potrubný systém spoločnosti Naber COMPARE®Flow 150. Ploché potrubie nie je súčasťou dodávky k spotrebiču. Podľa potreby vám však potrubný systém bez problémov objednáme presne podľa vašich individuálnych požiadaviek a podľa vášho priestoru domu či bytu.

Odsávač pár je vyrobený úplne z nehrdzavejúcej ocele ST.4301. Tukové filtre s kovovou sieťkou s doživotnou zárukou SF 4316, účinnosť A (neumiestňujte do umývačky riadu !). Nerezová vanička na zachytávanie kondenzácie je z nehrdzavejúcej ocele, ľahko sa čistí. Kryt odsávača z keramického skla, čierny. Dotykové ovládacie prvky s digitálnym displejom na prednej strane varnej dosky, 4 výkonnostné úrovne, možné nastavenie funkcie Automatické vypnutie odsávača po prevádzke 9 a 59 minút.

Indukčná varná doska je vybavené 4 varnými zónami - indukčnými pásmami o rozmeroch každej 22 x 19cm, 2,1 / 3,7 kWh (zvýšená výkonnostná úroveň). Dostupné viaceré funkcie indukcie: Premostenie. Parboil-automatické (funkcia nedovarenia, čiastočne uvariť), 3 programovateľné úrovne: varenie 94 ° C, udržiavanie teplého pokrmu 70 ° C, topenie čokolády 42 ° C, funkcia detská poistka, displej pre odpočinok, bezpečnostné vypnutie.
Ovládanie indukcie Posuvníkom- Sliderom, ktorý sa ovláda na ovládaní v prednej časti varnej dosky vpredu vpravo / vľavo, pohyby sa zobrazujú na varnej doske. Spolu 9 výkonnostných úrovní plus úroveň výkonu na maximum – maximálny zvýšený výkon varnej zóny, ako aj 3 predprogramovateľné úrovne pre každú varnú zónu.

Hodnoty pripojenia spotrebiča:
Napätie: AC 230V / 3NAC 400V
Príkon indukčnej varnej dosky: 7,4 kW
Príkon odsávača pár: max. 260 W
Inštalácia spotrebiča: naložená/vložená
Rozmery pre výrez do pracovnej dosky: 780 x 500 mm

Poznámky:
Pri použití externého motora - model: GE 225 COMP-200, recirkulácia samostatne s plazmovým filtrom PNF 496-100, min. výška 10 cm.

Možné použitie aj externého motora s plazmovým filtrom – model: GEP 146-101, umiestnenie napr. do skrinky kuchynskej linky.

Otvor pre recirkuláciu vzduchu minimálne: 600 cm².

Najvyššia energetická účinnosť odsávača pár: A ++  s použitím externého motora – model: GE 146-2.

Priemerný odber energie: výpočet s použitím externého motora - model: s GE 146-2  :  22 kW / rok.

Modely:
Digestor s pravým výduchom:
INTEGRAL IG 80-500 BM Black Magic