INTEGRAL IG 95 PRO-200

Indukčná varná doska s integrovaným digestorom

odsávanie nadol, ovládanie zabudované v nábytku, motor sa objednáva zvlášť

Zabudovateľný model do pracovnej dosky INTEGRAL IG 95PRO-200 predstavuje spojenie indukčnej varnej dosky s digestorom so spodným odsávaním do jedného komfortného spotrebiča. Na rozdiel od väčšiny podobných spotrebičov, tento sa ovláda manuálnymi otočnými gombíkmi zabudovanými v kuchynskej linke.

Základ tvorí jedinečný odsávač pár z nereze s filtračným systémom energetickej účinnosti triedy A.
Výkonný, ale tichý motor digestora je bez vibrácií, oddelený od varnej dosky. Špecifikom tohto modelu je zaujímavé dizajnové ovládanie, ktoré je umiestnené v nábytku kuchynskej linky. Zabudované gombíky manuálneho ovládania sú po ruke, na čelnej strane nábytku. Pohybom otočných gombíkov nastavujete úroveň prevádzky digestora a rovnako tak aj úrovne zohrievanie indukčných varných dosiek, všetky zmeny nastavenia sa zobrazujú priamo na indukčnej varnej doske.

Medzi gombíkmi sa nachádza elektrická zásuvka s krúžkom z nereze, ktorá je poruke, napríklad pri potrebe zapojenia mixéra, smoothie maker-a a pod.

Tento model je samozrejme dostupný na externý odťah ako aj na recirkulačný režim s využitím plazmového čistenia vzduchu. Plazmový filter od značky O+F A-Line je v súčasnosti najefektívnejším a najlepšie recirkulovaným vzduchovým filtrom na trhu. 

Varenie na INTEGRAL IG 95PRO-200 bude pre vás komfortné a efektívne. Na jedinečný varný panel sa môžu ukladať hrnce až s 32 cm priemerom. Riadom môžete pohybovať po ploche indukčnej varnej dosky jednoduchým, bezbariérovým spôsobom.

K modelu INTEGRAL IG 95PRO-200 dostávate aj kryt z čierneho skla s otvormi pre vyparovanie prebytočnej vlhkosti z varenia. Kryt sa na digestor uloží vtedy, keď nie je v prevádzke.

Vhodný pre zapustenú montáž ako aj naloženú inštaláciu. V cene nie je zahrnutý motor ani plazmový filter. Objednávajú sa samostatne podľa individuálnych požiadaviek.

Dostupné rozmery celého spotrebiča INTEGRAL IG 95PRO-200:
90 x 58 cm predurčujú pre umiestnenie na ostrove kuchynskej linky.

Indukčná varná doska je vybavené 4 varnými zónami o rozmeroch každej 22 x 19cm, 2,1 / 3,7 kWh (zvýšená výkonnostná úroveň).

Jasný digitálny displej umiestnený na ploche indukčnej varnej dosky ukazuje úrovne prevádzky. Užitočné doplnkové funkcie indukčných varných zón sa ľahko nastavujú:
Power stage: Nastavenie výkonu
Booster: Zvýšený momentálny výkon
Simmer stage: Vrenie
Keep warm: Udržiavanie teplého pokrmu a Tavenie
Bridge: funkcia Premostenie prepája dve varné zóny do jednej väčšej.
Nedovariť
Displej zostatkového tepla, a i.

Hodnoty pripojenia spotrebiča:
Napätie: AC 230V / 3NAC 400V
Príkon indukčnej varnej dosky: 7,4 kW
Príkon odsávača pár: podľa vybratého externého motora (cca 200 až 300 W)
Inštalácia spotrebiča: naložená/vložená
Rozmery pre výrez do pracovnej dosky: 880 x 560 mm

Poznámky:
K modelu INTEGRAL IG 95PRO-200 sa motor a plazmový filter objednáva zvlášť.

Minimálna výška prednej časti nábytku 100 mm

Modely:
Digestor s pravým výduchom:
INTEGRAL IG 95PRO-200

Digestor s ľavým výduchom:
INTEGRAL IG 95PRO-222 

Kóty k odsávaču pár

kóty k digestoru Integral IG 95PRO-100