AERO-WALL nástenná verzia

Nástenný digestor

Model AERO-WALL nástenná verzia disponuje moderným, súčasným dizajnom a charakteristickým tvarom, ktorý nezavadzia v žiadnej miestnosti. Model AERO priniesol úspech a zaujal spotrebiteľov, preto sa značka O + F A-Line rozhodla vytvoriť tento model aj v nástennej verzii. Menšia hĺbka umožňuje nový rozmer plánovania kuchyne.

Moderné funkcie ako elektronické ovládanie a digitálny displej, automatické vypnutie prevádzky digestora a diaľkové ovládanie sú samozrejmosťou. Funkciu automatické vypnutie (dobeh prevádzky odsávača pár) je možné nastaviť na 10 alebo 60 minút a je nastaviteľná na všetkých výkonnostných úrovniach.

Odsávač pár AERO-WALL v nástennej verzii je možný prispôsobiť pre rôzne typy externých motorových jednotiek. Pri výbere vám radi poradíme.

Výklopný nerezový panel nasávacej plochy je vyrobený z kvalitne nerezovej ocele s tlmičom hluku. Za panelom sú prístupné tukové filtre s maximálnou kvalitou, tieto filtre sú s doživotnou zárukou. Kvalitné až 12-vrstvové tukové filtre od značky O+F A-Line.

Okolo panela prebieha štrbinový systém odsávania vzduchu z varenia. Maximálna tichosť prevádzky digestora AERO-WALL.

Odsávač pár je možné ovládať diaľkovým ovládaním alebo manuálne na elektrickom ovládaní na digestore.

Osvetlenie:
3 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A

AERO-WALL je odsávač pár, ktorý v priestore ničím nezavadzia, pre max. šírku varného panela 80 cm. Vhodný pre riešenie odsávania, ktoré je viazané na stenu kuchyne, čiže tento model je nástenný ako aj stropný digestor v jednom.

Maximálna vzdialenosť od varnej dosky 160 cm. Pri zabudovávaní nie sú viditeľné žiadne montážne prvky. Minimálne zabudovanie do výšky len 155 mm. Montáž digestora na strop alebo znížený strop.

Vývod odpadového vzduchu možné do strany (vpravo / vľavo), alebo zadné dopojenie systémom potrubia Naber COMPAIR®flow NW 150. Vývod odpadového vzduchu tiež nahor NW 150.

Odsávač pár AERO-WALL môže pracovať na externý odťah alebo recirkulačný režim. Recirkulačná prevádzka môže byť zvolená s plazmovým recirkulačným vzduchovým filtrom. Odsávanie (vyfukovanie) vzduchu je predpripravené vzadu, môže byť prispôsobené/pozmenené na stranu. Odsávanie smerom nahor je možné predvyrobiť priamo individuálne pri výrobe digestora.

Spodná časť digestora a okraj sania, inak povedané - rám a ploché časti digestora, je možné objednať aj v bielej verzii, v bielej farbe podľa RAL vzorkovníka:  odtieň RAL 9016.

Pred montážou vždy treba brať do úvahy umiestnenie motora. Ak je zvolený motor pri digestore, treba myslieť na výšku odsávača pár s motorom. Pri týchto technických riešeniach vám poradíme, viac na → dusan@urgela.sk .

Poznámky:
Digestor AERO-WALL je dodávaný s prípravou na externý motor. Externý motor sa objednáva samostatne podľa výberu v závislosti od individuálnych požiadaviek.

Model:
Digestor AERO-WALL nástenná verzia:
rozmery 120 x 50 cm: LAG 12250-816 

Príslušenstvo pre AERO-WALL nástenná verzia: 

biela farba digestora podľa RAL vzorkovníka 9016:
AP-RAL LAG biela 9016