TRIAS+

Nástenný digestor

Dominantný model TRIAS+ charakterizuje čistá elegancia. Tento nástenný digestor neprekáža v priestore a nezavadzia pri práci v kuchyni. Prináša, okrem iného, aj inšpiráciu z hľadiska funkčnosti: digestor TRIAS+ predstavuje skutočné odsávacie centrum, ktoré ponúka dostatočný priestor k prefiltrovaniu vzduchu v miestnosti.

Nová možnosť výkonnejšieho interného motora do väčších priestorov, v ktorom odsávač pracuje. Nový interný motor s výkonnosťou 1 100 m3/h je možné objednať samostatne. Hlučnosť pri maximálnej prevádzke je pri tomto motore len 62 dBA. Viac k tomuto motoru na dopyt.

TRIAS+ je tiež správnou voľbou pre veľké varné zóny, pretože ponúka okrem štandardnej šírky 90 cm aj väčšie modely. Dostupné šírky digestora TRIAS+:
90 cm / 120 cm / 150 cm

TRIAS+ je štandardne dodávaný s motorom, možné objednanie aj bez motora s prípravou na externý motor. Výber rôznych motorov podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Poradíme vám pri výbere motora ako aj pri dodaní potrebného systému a ďalšieho príslušenstva, ktoré je tiež možné objednať.

Odsávač pár TRIAS+ pracuje aj na recirkuláciu s plazmovým recirkulačným vzduchovým filtrom. Túto revolučnú techniku ponúka výhradne značka O + F A-Line.

Elektronické ovládanie s modrým digitálnym úrovňovým displejom. Odsávač disponuje aj funkciou automatické vypnutie pre všetky výkonnostné úrovne.

TRIAS+ je bežne dodávaný s EBM-EC-motorom 820 m³ / h s NR technológiou, kde tichosť motora je len 54 dBA pri najvyššej úrovni. Spojovacia príruba potrubného systému NW 150, max. príkon 260/280 W.

Model TRIAS+ môže byť buď celý z nereze, alebo je možný aj s predným čiernym skleneným panelom. Za čelným panelom, či už je z nereze alebo zo skla, sa nachádzajú tukové filtre s doživotnou zárukou.

Okolo výklopného panela je štrbinový systém odsávania, výkonnejší systém odsávania odpadového vzduchu z varenia.

Osvetlenie:
šírka 90 cm: 3 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A +
šírka 120 cm / 150 cm: 4 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A +

Poznámky:
Minimálna vzdialenosť digestora od pracovnej dosky 40 cm.

Vhodný aj pre plynové varenie.

Digestor TRIAS+ je štandardne dodávaný s motorom, možný však aj bez motora. Možná aj príprava na externý motor podľa výberu. Viac informácii na dusan@urgela.sk .

Modely:
Digestor TRIAS+ s nerezovým panelom:
šírka 90 cm: EL 94OH-816 CN
šírka 120 cm: EL124OH-816 CN
šírka 150 cm: EL 154OH-816 CN

Digestor TRIAS+ s čiernym skleneným panelom:
informácie a nacenenie na dopyt na → dusan@urgela.sk