RIVA

Nástenný digestor

Dizajnový nástenný odsávač pár RIVA s výrazným telom digestora zaujme každého. Digestor sa vyrába z prevažnej časti z nereze, bočné strany sú z 3 mm hrubej nereze. Predná časť je zo skla. Odsávač RIVA z profilu tvorí svojím masívnym telom „trojuholník“ v pravom uhle k stene kuchynskej linky.

Predný panel digestora RIVA je možné vyklopiť a dostať sa tak jednoducho k vyčisteniu tukových filtrov, ktoré sú umiestnené práve za panelom. Digestor disponuje 12 vrstvovými tukovými filtrami, ktoré zabezpečujú filtráciu účinnosti triedy A. Celoživotná záruka tukových filtrov.

Model RIVA je štandardne dodávaný s kvalitným a tichým ebm-EC motorom s výkonom 820 m3/h s redukovanou hlučnosťou. Štrbinové odsávanie so zvýšeným výkonom okolo panela.

Výklopný panel je zo skla a je možný v čiernej alebo bielej farbe. Ostatné časti, ako aj komín digestora, sú z nereze.

Digestor môže pracovať na externý odťah, recirkuláciu s uhlíkovým filtrom alebo aj na recirkuláciu s plazmovým filtrom. Pri voľbe správnej prevádzky k vašej stavbe alebo bytu vám radi poradíme.

Výhodou oproti ostatným digestorom v konkurencii je technický parameter, ktorý je v súčasnosti veľmi dôležitý, a to je hluk, resp. tichosť prevádzky odsávača pár RIVA.

Model RIVA má masívne bočné steny tela digestora vyrobené z nehrdzavejúcej ocele (4-krát silnejšie ako ktorýkoľvek iný konkurenčný digestor). Táto celková nerezová „hmota“, ktorá vytvára akúsi „bariéru“, znižuje hlučnosť  a tak tichosť prevádzky ide na neuveriteľnú úroveň iba 54 dBA pri maximálnom výkone prevádzky odsávača pár.

Preto pomer: výkon (ebm-EC motor)  a  tichosť (3mm hrubá nerez stien)
je pri tomto modeli skutočne najlepší.

Pokiaľ si však zvolíte prevádzku na recirkulačný režim s využitím plazmového filtra, máte najkvalitnejšiu a najlepšiu recirkuláciu, energetická účinnosti trieda A +.

RIVA je dostupný v týchto šírkach:
90 cm / 120 cm

Odsávač pár RIVA sa ovláda manuálne,  elektronické tlačítkové ovládanie s modrým digitálnym displejom, ktoré je na čelnej časti tela digestora (nad skleneným panelom).

RIVA disponuje aj modernou funkciou automatického vypnutia pri všetkých úrovniach výkonu.

Osvetlenie:
šírka 90 cm: 2 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A +
šírka 120 cm: 3 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A +

Poznámky:
Digestor RIVA je štandardne dodávaný s motorom, možný však aj bez motora. Možná aj príprava na externý motor podľa výberu. Viac informácii pri objednávke a v cenníku.

Výklopný panel v čelnej časti digestora sa vyklápa smerom zhora nadol

Modely:
Digestor RIVA s čiernym skleneným panelom:
šírka 90 cm: EL 94RI-816 CNS
šírka 120 cm: EL 124RI-816 CNS

Digestor RIVA s bielym skleneným panelom:
šírka 90 cm: EL 94RI-816 CNW
šírka 120 cm: EL 124RI-816 CNW

Kóty k digestoru RIVA sú zobrazené nižšie.

kóty k odsávaču pár RIVA