LUNA - nástenná verzia

Nástenný digestor

LUNA predstavuje základný nástenný model z radu produktov značky O + F A-Line. LUNA je charakteristická skleneným výklopným panelom v spodnej časti. Sklo je mliečne biele a za ním sa nachádza LED osvetlenie. Vďaka tomuto výklopnému panelu sú tukové filtre rýchlo po ruke pre bežné čistenie od mastnoty z varenie v umývačke riadu. Veľký 12-vrstvový kovový tukový filter za sklenenou plochou má doživotnú záruku.

Nástenný model LUNA je výkonný ale tichý stroj pre domáce užívanie. Kvalitná nerez a mliečne sklo spodného panela sú jednoducho čistiteľné.

LUNA v nástennej verzii je dostupná v šírke 90 cm.

Nástenný digestor LUNA je k dispozícii aj v ostrovnej verzii.

Aj tento nástenný model disponuje mimoriadne tichým motorom ebm-EC s tichosťou chodu pri maximálnom stupni výkonu digestora len 54 dBA. Inovatívny ebm-EC motor s výkonom 820 m³ / h s technológiou NR zabezpečuje komfortnú tichosť prevádzky.

Nástenný odsávač pár LUNA má štrbinovým systémom odsávania – teda zvýšený výkon ťahu odpadového vzduchu z varenia.

Elektronické ovládanie s modrým digitálnym displejom je umiestnené hneď na hlavnej časti tela digestora.

Model LUNA má aj modernú funkciu automatického vypnutia motora, čiže po varení si viete nastaviť dodatočný dobeh motora na 10 alebo 60 minút , po ktorých sa digestor následne vypne.

Pri recirkulačnom režime je na konci nerezového komína mriežka, pre možné odfukovanie prečisteného vzduchu do interiéru.

Osvetlenie:
4 x 3 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A

Poznámky:
Minimálna vzdialenosť od indukčnej varnej dosky je 54 cm, od plynovej dosky je minimum 70 cm.

Odsávanie odpadového vzduchu je z výroby predpripravené smerom dozadu: príruba pre napojenie odpadového potrubia odsatej pary je umiestnená vo  vzdialenosti 36 cm nad spodnou časťou digestora.

Možné zmeny vzduchotechniky na dopyt.

Maximálna hĺbka pracovnej dosky 65 cm.

Celková výška s plazmovým recirkulačným filtrom je minimálne 80,5 cm.

Nástenný odsávač pár LUNA môže pracovať aj s externým motorom, pri výbere vám radi poradíme, viac informácii na → dusan@urgela.sk .

Model:
Nástenný digestor LUNA:  
ELP 95LU-816 CNG