HORIZON 60-90 nástenná verzia

Nástenný digestor

Model nástenného odsávača pár HORIZON 60-90 zastupuje klasický dizajn v nadčasovom prevedení. Tento kvalitný odsávač pár s tichým motorom je dostupný v nástennej aj ostrovnej verzii.

Minimalistický štýl celonerezového nástenného digestora HORIZON 60-90 predurčuje na umiestnenie do takmer každej súčasnej kuchyne. Nerezový komín je prispôsobiteľný, vedie v ňom potrubný systém.

Výška tela digestora je 10 cm, čo zdôrazňuje celý dizajn kvalitnej česanej nereze. Hĺbka tela digestora je 50 cm.

Dostupné šírky nástenného digestora HORIZON 60-90:
60 cm / 90 cm
   
Nerezový nástenný odsávač pár HORIZON 60-90 je možný na prevádzku externého odťahu s dodávaným motorom. Smer odťahu potrubia pre vzduch z varenia smerom dozadu.

Odsávač pár je možný aj na filtračný – recirkulačný režim s plazmovým recirkulačným filtrom. Plazmová technológia čistenia vzduchu je vhodná najmä do nízkoenergetických domov, domov s rekuperáciou a pasívnych domov. Plazmový filter sa objednáva samostatne. Vďaka plazme bude vzduch prečistený od spórov, vírusov a plesní. Prefiltrovaný vzduch sa vracia naspäť do interiéru cez mriežku na komíne (vidieť na kótach).

Elektronické ovládanie s modrým digitálnym displejom je komfortné so štyrmi stupňami prevádzky digestora. Ovládanie je umiestnené na čelnej strane tela digestora, je jednoduché a poruke.

K dispozícii je aj funkcia: automatický dobeh motora (možnosti: 10 alebo 60 minút).

Odsávač pár HORIZON 60-90 sa štandardne dodáva s inovatívnym ebm-EC motorom 820 m³ / h s technológiou NR. Maximálna tichosť prevádzky tohto motora, len 54 dBA, dokazuje nízku úroveň hlučnosti pri maximálnom stupni prevádzky digestora.

Nástenný odsávač pár HORIZON 60-90 má kovové tukové filtre s doživotnou zárukou (až 12 vrstvový tukový filter).

Za kovovými tukovými filtrami sa nachádza 5 cm priestor pre výpary z varenia.

Odsávač pár HORIZON 60-90 je vhodný aj nad plynové varné dosky.

Minimálna vzdialenosť od indukčnej varnej dosky je 54 cm. Maximálna hĺbka pracovnej dosky 65 cm.

Osvetlenie: 
2 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A

Modely:
Nástenný digestor HORIZON 60-90:
šírka 60 cm: EL 65ET-816 CN
šírka 90 cm: EL 95ET-816 CN