VALLE

Nástenný digestor

Novší model VALLE s užším telom digestora je podobný modelu RIVA. VALLE má užšie, menej dominantné telo ako model RIVA a vyrába sa vo viacerých rozmeroch.

Digestor sa vyrába z prevažnej časti z nereze. Predná časť je zo skla.

Predný panel digestora VALLE je možné vyklopiť a dostať sa tak jednoducho k vyčisteniu tukových filtrov, ktoré sú umiestnené práve za panelom. Digestor disponuje 12 vrstvovými tukovými filtrami, ktoré zabezpečujú filtráciu účinnosti triedy A. Celoživotná záruka tukových filtrov.

Model VALLE je štandardne dodávaný s kvalitným a tichým ebm-EC motorom s výkonom 820 m3/h s redukovanou hlučnosťou. Štrbinové odsávanie so zvýšeným výkonom okolo panela.

Výklopný panel je zo skla a je možný v čiernej alebo bielej farbe. Ostatné časti, ako aj komín digestora, sú z nereze.

Digestor môže pracovať na externý odťah, recirkuláciu s uhlíkovým filtrom alebo aj na recirkuláciu s plazmovým filtrom. Pri voľbe správnej prevádzky k vašej stavbe alebo bytu vám radi poradíme.

Výhodou oproti ostatným digestorom v konkurencii je technický parameter, ktorý je v súčasnosti veľmi dôležitý, a to je hluk, resp. tichosť prevádzky odsávača pár VALLE.

Model VALLE má bočné steny tela digestora vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a tichosť prevádzky tohto modela je iba 56 dBA pri maximálnom výkone prevádzky odsávača pár.

Digestor VALLE môže pracovať na externý odťah, pričom je možný aj zadný vývod smerom do steny, môže byť aj na recirkuláciu s plazmovým filtrom. Vtedy komín digestora vyzerá inak. Viď nižšie sú zobrazené kóty.

VALLE je dostupný v týchto šírkach:
80 cm / 90 cm / 120 cm

Odsávač pár VALLE má elektronické tlačítkové ovládanie s modrým digitálnym displejom, ktoré je na čelnej časti tela digestora (nad skleneným panelom).

VALLE disponuje aj modernou funkciou automatického vypnutia pri všetkých úrovniach výkonu. Minimálna vzdialenosť od pracovnej plochy 65 cm.

Digestor VALLE

Osvetlenie:
šírka 80 cm / 90 cm: 2 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A +
šírka 120 cm: 3 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A +

Poznámky:
Digestor VALLE je štandardne dodávaný s motorom, možný však aj bez motora. Možná aj príprava na externý motor podľa výberu. Viac informácii pri objednávke a v cenníku.

Výklopný panel v čelnej časti digestora sa vyklápa smerom zhora nadol

Modely:
Digestor VALLE s čiernym skleneným panelom:
šírka 80 cm: EL 84VA-816 CNS
šírka 90 cm: EL 94VA-816 CNS
šírka 120 cm: EL 124VA-816 CNS

Digestor VALLE s bielym skleneným panelom:
šírka 80 cm: EL 84VA-816 CNW
šírka 90 cm: EL 94VA-816 CNW
šírka 120 cm: EL 94VA-816 CNW

Kóty k digestoru VALLE sú zobrazené nižšie.

kóty k odsávaču pár VALLE