SWIFT+

Nástenný digestor

Minimalistický nástenný digestor SWIFT+ s LED panelom na spodnej časti tela digestora. Hlavná (čelná časť) odsávača je z čierneho skla. Zvyšné časti a komín k digestoru sú z kvalitnej nereze.

Pri vypnutom digestore je dizajn spotrebiča veľmi elegantný a jednoduchý. Pri prevádzke môžete zapáliť LED pás – LED osvetlenie pracovnej plochy pod digestorom. Prostredný sklenený panel je pri prevádzke vyklopený mierne dohora. V kľudovom stave (keď digestor neodsáva) je predná plocha digestora rovná, všetky časti sú v jednoliatej rovine. Čelný sklenený panel tak pôsobí ako by bol z jednej časti a nie z troch.

Výklopný panel v strednej časti sa sám – automaticky vysunie pri spustení digestora SWIFT+ do prevádzky. Je tam automaticky elektronický systém, ktorý pracuje sám bez pomoci, preto nikdy stredový panel manuálne neťahajte !  Vyklápaním tohto stredného skleneného panela (jemné posunutie o pár centimetrov dopredu a dohora) pri prevádzke odsávania, sa tak vytvára cesta na odsávanie vzduchu do vysoko efektívnej filtračnej plochy skrytej pod skleneným povrchom digestora. Po skončení odsávania sa sklenený panel sám vráti do pôvodnej polohy.

Digestor disponuje 12 vrstvovými tukovými filtrami, ktoré zabezpečujú filtráciu účinnosti triedy A. Celoživotná záruka tukových filtrov od značky O+F A-Line.

Ovládacie dotykové prvky sú integrované do skleneného panela digestora vo vrchnej časti a zmeny sú viditeľné modrým svetlom.

Svetlo digestora SWIFT+ je mimoriadne praktické. Dlhý LED pás je možné mierne nasmerovať a sklápať, čím si viete osvetlenie varnej zóny presne prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Model SWIFT+  je štandardne dodávaný s kvalitným a tichým ebm-EC motorom s výkonom 820 m3/h s redukovanou hlučnosťou. Štrbinové odsávanie so zvýšeným výkonom okolo výsuvného panela.

Odsávač pár SWIFT+ je z nereze s čelným panelom z čierneho alebo bieleho skla.

Digestor môže pracovať na externý odťah, recirkuláciu s uhlíkovým filtrom alebo aj na recirkuláciu s plazmovým filtrom. Pri voľbe správnej prevádzky k vašej stavbe alebo bytu vám radi poradíme.

Model SWIFT+ má mimoriadne tichú prevádzku, pri maximálnej úrovni výkonu len 54 dBA.

SWIFT+ sa vyrába v šírke:
90 cm

SWIFT+  disponuje aj modernou funkciou automatického vypnutia pri všetkých úrovniach výkonu.

Osvetlenie:
8 W LED pás, 3 500 K, energetická trieda: A

Poznámky:
Digestor SWIFT+  je štandardne dodávaný s motorom.

Modely:
Digestor SWIFT+  s čiernym skleneným panelom:
šírka 90 cm: EL 94SW-850S

Digestor SWIFT+  s bielym skleneným panelom:
šírka 90 cm: EL 94SW-850W

CENA od: 1 857 €

Viac informácii nájdete v cenníku.