CERAMICA

Ostrovný-priestorový digestor

plazmový filter súčasťou dodávky digestora (v cene)

Výnimočný dizajn a maximálna kvalita odsávania. To je priestorový model CERAMICA s tak trochu futuristickým dizajnom. Ostrovný digestor s unikátnym voliteľným výzorom pracuje na recirkulačný režim za pomoci plazmového filtra. Dostupný vo viacerých farbách. Integrovaný tichý motor v tele digestora už z výroby.

Plazmové čistenie vzduchu zabezpečuje nielen čistenie výparov z varenia a zápachu, ale aj od baktérii, spór, plesní a vírusov. Tento spôsob prečistenia vzduchu v interiéri je mimoriadne vhodný pre domy s rekuperácioupasívne nízkoenergetické domy, ktoré nemôžu odpadový vzduch odsávať von, do exteriéru. O tento nadčasový spôsob čistenia vzduchu sa stará plazmový filter, ktorý je súčasťou digestora. Viac o plazmovom čistení vzduchu nájdete tu: PLAZMOVÁ TECHNOLÓGIA.

Digestor je dostupný v jednom rozmere s vonkajším priemerom 69 cm a výškou tela 21 cm. Z výroby je dodávaný s motorom ebm-EC 580 m3/h. Tichosť chodu motora je pri intenzívnom stupni výkonu iba 58 dBA.

Model CERAMICA pracuje len na recirkulačný režim s plazmovým čistením vzduchu, nie je možné, aby pracoval na externý odťah. Odsávač pár disponuje komorou na zachytávanie pár pred povrchom filtra. Mastnotu z varenia absorbujú 12-vrstvové tukové filtre majú celoživotnú záruku. Čistia sa v umývačke riadu.

Digestor CERAMICA visí na 3 nerezových lanách zo stropu. Výška lán je prispôsobiteľná.

Hlavné teleso digestora je vyrobené z keramiky, spodná časť je z nereze. Povrch tela je vo farbe, ktorá je voliteľná a je možné vo viacerých farbách: 
zlatá / medená / strieborná / biela / čierna matná farba. Záleží len na vás, ktorú si vyberiete.

Digestory O+F A-Line majú síce iný „obal“ (vonkajšia stránka - dizajn), ale z hľadiska funkčnosti, výkonu a technického spracovania majú mnohé veci spoločné kvôli prepracovanému strojárstvu O+F A-Line a štandardizácii produkcie (vnútro digestorov). Kryt odsávača pár CERAMICA pochádza zo Sirius-u. Vnútorné vybavenie, motor a konečná zostava so špecifickými časťami sa vyrábajú v Mendene v Nemecku, teda priamo vo výrobe značky O+F A-Line ako všetky ostatné modely.

Priestorový digestor CARAMICA sa ovláda diaľkovým ovládaním, ktoré dostanete k digestoru.

Odsávač pár CERAMICA má aj funkciu automatického vypnutia spotrebiča, čiže po varení viete aktivovať túto funkciu, čo znamená, že motor digestora môže ešte pracovať 10 alebo 60 minút. Po skončení tejto doby sa odsávač sám vypne.

Funkčný dizajn pripomínajúci modernú lampu dopĺňa aj originálne kvalitné kruhové LED osvetlenie varnej zóny. Ideálne umiestnenie nad ostrovné varenie do modernej kuchyne, v ktorej bude môcť dostatočne vyniknúť jeho krása. Farba svetla na digestore indikuje stupeň prevádzky digestora.

Osvetlenie:
20 W LED kruhový pás

Poznámky:
Maximálna dĺžka lán od stropu po telo digestora do 120 cm, možné prispôsobenie dĺžky lán aj po namontovaní digestora.

Maximálna vzdialenosť medzi digestorom a varnou doskou 140 cm.

Modely:
Digestor CERAMICA:
zlatá farba: ELP 70CER-880 G
medená farba: ELP 70CER-880 K
strieborná farba: ELP 70CER-880 SI
biela farba: ELP 70CER-880 W
čierna farba: ELP 70CER-880 S

CENA od: 4 344 €

Viac informácii nájdete v cenníku.

  • odsávač pár CERAMICA
  • farebné prevedenia modela CERAMICA
  • digestor CERAMICA kóty