PRISMA

Ostrovný-priestorový digestor

plazmový filter súčasťou dodávky digestora (v cene)

Krásny, moderný a ručne spracovávaný model PRISMA. Svojím dizajnom pripomína ostrovnú lampu, ale pozor ! , je to vysoko-výkonný odsávač pár s motorom.

Za krytom tela digestora, za tukovými filtrami, sa skrýva parný priestor (na vodu) na výpary z varenia.

12-vrstvové kovové tukový filtre s doživotnou zárukou zabezpečia najkvalitnejšie pohltenie mastnoty z varenia.

Odsávač pár PRISMA je z výroby predpripravený na recirkulačný režim s plazmovým filtrom, ktorý je súčasťou dodávky a je v cene digestora. Tento model sa preto mimoriadne hodí do moderných pasívnych domov, domov s rekuperáciou či nízkoenergetických domov, ktoré nemôžu odsávať vzduch do exteriéru domu.

Plazmové čistenie vzduchu zabezpečuje nielen čistenie výparov z varenie od tukov a zápachu, ale aj od baktérii, spór, plesní a vírusov.

PRISMA má v sebe už z výroby zabudovaný tichý a výkonný ebm-EC motor 580 m3/h, ktorý pri najvyššej úrovni výkonu motora pracuje len na 58 dBA hlučnosti.

Telo, alebo inak povedané, hlavná časť digestora, v ktorej sa skrývajú filtre a motor, je z kovu a vyrába sa ručne. Spodná časť je vyrobená z nereze.

Ostrovný model PRISMA je dostupný v moderných farbách:
medená / biela / čierna matná

Digestor PRISMA je dostupný v rozmere:
priemer tela digestora: Ø 69 cm

Odsávač pár visí na 3 nerezových lankách zo stropu. Výšku zavesenia je možné flexibilne nastaviť, maximálne však do 120 cm od stropu po najnižšiu hranu tela digestora.

Odsávač pár PRISMA sa ovláda jednoducho, diaľkovým ovládačom a zvolený stupeň prevádzky je viditeľný farebným svetielkom.

PRISMA má automatickú funkciu dobehovej prevádzky, automatické oneskorené vypnutie motora.

Pri montáži treba myslieť na to, že vzdialenosť od varnej dosky by nemala presiahnuť 140 cm.

Vetracia mriežka na vrchnej časti tela digestora je smerom nahor (v hornej časti stroja) musí zostať vždy voľná, aby prefiltrovaný vzduch mohol vychádza z odsávača späť do miestnosti.

Osvetlenie:
LED osvetlenie je samozrejmosťou tohto nadštandardného ostrovného modela.
1 x 20 W LED kruhový pás

Poznámky:
Odsávač pár PRISMA je dodávaný s motorom a plazmovým filtrom (v cene). Prevádzka na externý odťah pri tomto modeli nie je možná.

Pri špeciálnej požiadavke (pri veľmi vysokom strope v kuchyni) je možné dodanie väčšej dĺžky nerezových lán, na ktorých digestor visí.

Modely:
Digestor PRISMA:
medená farba: ELP 70-PR-880 K
biela farba: ELP 70-PR-880 W
čierna farba: ELP 70-PR-880 S