LUNA - ostrovná verzia

Ostrovný-priestorový digestor

LUNA predstavuje novú koncepciu od značky O + F A-Line. Z hľadiska vnútorného vybavenia stojí za zmienku: veľký 12-vrstvový kovový tukový filter za sklenenou plochou pre optimálny zber tuku a vlhkosti, 4 halogénové svetlá umiestnené za sklenenou plochou, výkonný, ale extrémne tichý chod odsávacej motorovej jednotky od celosvetového lídra medzi výrobcami motorov pre domáce odsávače pár ebm-papst a s prekvapivo ekonomickou alternatívou pre 90 cm široký nástenný model LUNA ako aj ostrovné prevedenie digestora LUNA s možnosťou jednoduchého pripojenia plazmových recirkulačných filtrov.

Nástenný odsávač pár, 90 cm široký so štrbinovým systémom odsávania s hlavnou plochou zo skla (biele sklo) v prednej časti povrchu filtra.

Elektronické ovládanie s modrým digitálnym displejom. Funkcia automatického vypnutia, inovatívny ebm-EC motor 820 m³ / h s technológiou NR. Maximálna tichosť prevádzky len 54 dBA, dokazuje nízku úroveň hlučnosti pri maximálnom stupni prevádzky. Maximálny príkon 280 W. Predpripravené pre plazmový recirkulačný filter. Obojstranné (vratné) potrubie s vetracími mriežkami (klapkami/príklopmi) pre recirkuláciu.

O + F A-Line Profesionálna technika:
kovové tukové filtre s doživotnou zárukou (až 12 vrstvový tukový filter)
sklenený výklopný panel pod tukovými filtrami (biele sklo), štrbinový systém odsávania v prednej časti povrchu filtra a halogénové svetlá, tlmením tlaku odpadovej pary

Osvetlenie:
4 x 20 W halogény

Montážne poradenstvo:
Minimálna vzdialenosť od varnej dosky – elektrická/indukcia 54 cm / plynová - 70 cm (norma výrobcu pre zariadenie)

Odsávanie plánované smerom do zadu: príruba pre napojenie odpadového potrubia odsatej pary je umiestnená vo  vzdialenosti 36 cm nad spodnou časťou digestora

Maximálna hĺbka pracovnej dosky 650 mm

Celková výška s plazmovým recirkulačným filtrom - minimálne 805 mm

Potrubie pre odsávaný vzduch vratné/obojstranné (reverzibilné) pre recirkuláciu aj vzduch odsávaný do exteriéru

Voliteľné príslušenstvo:
potrubie pre odsávaný vzduch do exteriéru – možné zmeny

Model: 
Ostrovný digestor LUNA, rozmery 90 x 55 cm:  
ELP 95LU60-816 CNG

CENA od: 2 556 €

Viac informácii nájdete v cenníku.