MIRAGE

Ostrovný-priestorový digestor

plazmový filter súčasťou dodávky digestora (v cene)

Priestorový visiaci odsávač pár MIRAGE je krásny moderný stroj do domácnosti. Model MIRAGE visí na nerezových lanách a už z výroby má v sebe kvalitný motor plazmový filter. Digestor má telo tvorené z čierneho alebo bieleho skla.

Odsávač pár MIRAGE sa hodí do nadčasových kuchýň, v ktorých by jeho minimalistický vizuál dostal priestor na vyniknutie. Svojím dizajnom sa mimoriadne hodí k spotrebičom, ktoré sú v kombinácii s čiernou farbou alebo s bielym sklom.

Ostrovný digestor MIRAGE je na recirkulačný režim. Plazmový filter (PNF 220-100) pre recirkulačný režim je automaticky súčasťou spotrebiča. Plazmový filter je v cene odsávača pár MIRAGE. Plazmové čistenie vzduchu predstavuje modernú technológiu prečistenie odpadového vzduchu z varenia, ktorý prechádza odsávačom pár. Ide cez tukový filter, ktorý zachytáva mastnotu z varenia, potom prechádza plazmovým filtrom, ktorý čistí vzduch od vírusov, plesní, spór a ďalších nečistôt, pomáha aj s pachom, ktorý vzniká pri varení. Tento spôsob čistenia vzduchu takmer plnohodnotne nahrádza klasický spôsob odsávania do exteriéru potrubným systémom. Viac o plazmovej technológii a systéme plazmového čistenia vzduchu za pomoci plazmových filtrov sa dozviete: PLAZMOVÁ TECHNOLÓGIA.

Čistenie vzduchu za pomoci plazmového filtra je riešenie pre tých, ktorý už nemôžu z nejakého dôvodu zasahovať do stavby, nie je možné odvádzať vzduch von potrubím, prípadne pre tých, ktorý nechcú sekať do stien či podlahy a vytvárať tak priestor pre potrubný systém vzduchotechniky.

Rovnako tak plazmová technológia v digestoroch je vhodná pre pasívne domy, domy s rekuperačnou technológiou a všetky moderné stavby, ktoré sú zamerané na maximálnu úsporu energií.

Ostrovný model MIRAGE má integrovaný tichý motor v tele digestora. Ekonomický ebm-EC motor s výkonom 820 m³/h s technológiou NR redukovanej hlučnosti pracuje ticho a kvalitne. Tichosť chodu motora pri intenzívnom stupni je len 54 dBA.

Priestorový digestor MIRAGE visí na 4 nerezových lanách, čím okolo seba vytvára pocit voľnosti a otvorenosti priestoru. Laná je možné výškovo nastaviť.

Kuchynský digestor MIRAGE sa ovláda dotykovým ovládaním s modrým digitálnym displejom umiestnením na hlavnej časti tela digestora. 

Model MIRAGE je dostupný v rozmeroch 120 x 64 cm a výška tela digestora je len 30 cm. 

MIRAGE disponuje kvalitnými tukovými filtrami s doživotnou zárukou, až 12-vrstiev, ktoré sa môžu čistiť v umývačke riadu. Nachádzajú sa za spodným panelom, kde je LED pás.

Odsávač pár MIRAGE má aj funkciu časovača dobehu prevádzky, čiže po skončení varenia si viete aktivovať funkciu automatického dobehu motora digestora na 10 alebo 60 minút. Po skončení tejto doby sa digestor automaticky sám vypne.

Osvetlenie:
46 W LED pás, 3 000 K, energetická trieda: A              

Poznámky:
Laná z ušľachtilej ocele, ktoré sú upevnené na strop, sú súčasťou dodania. Nastaviteľná dĺžka lán od 3 cm do 150 cm, možné prispôsobenie dĺžky lán aj po namontovaní digestora.

Vetracia mriežka je smerom nahor (v hornej časti stroja) - musí vždy zostať voľná, aby prečistený vzduch z varenia mohol správne odchádzať z digestora smerom von.

Maximálna vzdialenosť od varnej plochy po okraj digestora je 140 cm. Minimálna vzdialenosť je 70 cm.

Model: 
Digestor MIRAGE:
čierne sklo: ELP 127MI60-850 S
biele sklo: ELP 127MI60-850 W