LUNA STEP

Ostrovný-priestorový digestor

plazmový filter súčasťou dodávky digestora (v cene)

LUNAstep mimoriadne tichý ostrovný (stropný) odsávač pár značky O + F A-Line s možnosťou plazmovej recirkulácie vzduchu.

Model LUNAstep v sebe kombinuje bezkonkurenčné výhody stropného odsávača pár, ktorý môže byť nainštalovaný bez krytia v podhľade, s vopred nainštalovaným plazmovým filtrom vo výrobe. Inteligentné: plug-and-play riešenie. Model LUNA je dvakrát ekonomický, pretože:

1.) Cenovo prijateľná investícia
v pomere: KVALITA / CENA.  

2.) Energeticky efektívny 
– už pripravená recirkulačná plazmová technológia vo vnútri odsávača z výroby, ktorý je už od roku 2006 úspešným produktom značky O+F A-Line.

Ostrovný digestor - stropná inštalácia, rozmery: 130 x 70 cm s plazmovým recirkulačným filtrom už z výroby, sklenené prekrytie sacej zóny - spodný panel z bieleho mliečneho skla, štrbinový systém odsávania v prednej časti povrchu filtra.

Elektronické ovládanie s modrým digitálnym displejom. Ovládanie pomocou diaľkového ovládania. Funkcia automatického vypnutia. Recirkulácia na max. 820 m³ / h EBM-EC-motor s NR technológiou, s hlučnosťou max. 54 dBA na najvyššej úrovni intenzity 4. Motor a plazmový filter v cene digestora.

O + F A-Line Profesionálna technika:
2 kovové mriežky tukového filtra s doživotnou zárukou (až 12 vrstvový tukový filter)
štrbinové odsávanie s prvkom pre urýchlenie rýchlosti sania vzduchu
priestor pre zachytenie pary za štrbinovým odsávaním

Osvetlenie:
4 x 3 W kruhové LED žiarovky

Montážne poradenstvo:
LUNAstep je priestorovo-nenáročný (bezbariérový) odsávač pár pre rozsah až do 80 cm šírky varnej zóny, max. vzdialenosť od varnej dosky je 160 cm. Ideálny pri nástenných riešeniach a vareniach umiestených na ostrove.

Digestor je namontovaný na strop, žiadne viditeľné montážne prvky

Model: 
Ostrovný digestor LUNAstep, rozmery 130 x 70 cm:  
ELP 130LUS70-816

 

CENA od: 3 318 €

Viac informácii nájdete v cenníku.