HORIZON 60-90 ostrovná verzia

Ostrovný digestor

Model ostrovného odsávača pár HORIZON 60-90 zastupuje klasický dizajn v nadčasovom prevedení. Tento kvalitný odsávač pár s tichým motorom je dostupný v nástennej aj ostrovnej verzii.

Minimalistický štýl celonerezového ostrovného digestora HORIZON 60-90 predurčuje na umiestnenie do takmer každej súčasnej kuchyne.

Výška tela digestora je 10 cm, čo zdôrazňuje celý dizajn kvalitnej česanej nereze. Hĺbka tela digestora je 60 cm.

Dostupná šírka ostrovného digestora HORIZON 60-90:
90 cm
   
Nerezový ostrovný odsávač pár HORIZON 60-90 je možný na prevádzku externého odťahu s dodávaným motorom. Smer odťahu potrubia pre vzduch z varenia smerom dozadu.

Odsávač pár je možný aj na filtračný – recirkulačný režim s plazmovým recirkulačným filtrom. Plazmová technológia čistenia vzduchu je vhodná najmä do nízkoenergetických domov, domov s rekuperáciou a pasívnych domov. Plazmový filter sa objednáva samostatne. Vďaka plazme bude vzduch prečistený od spórov, vírusov a plesní. Prefiltrovaný vzduch sa vracia naspäť do interiéru cez mriežku na komíne (vidieť na kótach).

Elektronické ovládanie s modrým digitálnym displejom je komfortné so štyrmi stupňami prevádzky digestora. Ovládanie je umiestnené na čelnej strane tela digestora, je jednoduché a poruke.

K dispozícii je aj funkcia: automatický dobeh motora (možnosti: 10 alebo 60 minút).

Odsávač pár HORIZON 60-90 sa štandardne dodáva s inovatívnym ebm-EC motorom 820 m³ / h s technológiou NR. Maximálna tichosť prevádzky tohto motora, len 54 dBA, dokazuje nízku úroveň hlučnosti pri maximálnom stupni prevádzky digestora.

Ostrovný odsávač pár HORIZON 60-90 má kovové tukové filtre s doživotnou zárukou (až 12 vrstvový tukový filter).

Za kovovými tukovými filtrami sa nachádza 5 cm priestor pre výpary z varenia.

Odsávač pár HORIZON 60-90 je vhodný aj nad plynové varné dosky. Celková výška digestora je 83 cm.

Minimálna vzdialenosť od indukčnej varnej dosky je 54 cm. Maximálna hĺbka pracovnej dosky 65 cm.

Osvetlenie: 
3 x 4 W LED žiarovky, 3 000 K, energetická trieda: A

Modely:
Ostrovný digestor HORIZON 60-90:
šírka 90 cm: EL 95ET60-816 CN